5/5 (Rudolf Čampa, 2. 1. 2023)

      Náš pobyt byl super! Krásné ubytování se vším co člověk potřebuje. Rodinná atmosféra a perfektní přístup ochotných majitelů. Mohu všem doporučit a doufám, že se někdy vrátíme. Děkujeme.👍5/5 (Barca Muller, 1. 1. 2023)

      Měli jsme velké štěstí,že jsme na poslední chvíli sehnali povánoční pobyt v apartmánech Novotný.Stará chalupa, která dříve sloužila jako škola.Já jako učitelka velmi oceňuji vdechnutí nového života této budově.Ale dál...když jsme vešli dovnitř dýchla na nás neuvěřitelná atmosféra, klid,mír...Vše nové,vkusné,jednoduché- přesto do posledního detailu propracovaný interiér obou apartmánů.Stará kachlová kamna,která vytopí celou chatu,na kterých můžete i vařit.Prostě BOŽIIIII.Venku posezení,kde věřte,nevěřte jsme v prosinci opekli špekáčky.V chalupě sauna.Vedle chalupy koupací sud s vířivkou,kde jsme se koupali v minus čtyřech stupních.A vážení nad hlavou tisíce hvězd.Zkrátka v Apartmánech Novotný můžete zažít rodinnou dovolenou, romantiku ve dvou nebo třeba setkání s přáteli a dovoluji si říct ,že v každém ročním období bude mít pobyt své kouzlo.Abych nezapomněla majitelé jsou velmi milí a vstřícní lidé,se kterými se dohodnete na čemkoli.Tak až sem pojedete,chovejte se k té pohádkové chaloupce s láskou a pokorou,ať dlouho vydrží být tím místem,kam se všichni budeme rádi vracet💗💗💗

Vávrovi5/5 (Radmila Leitgebová, 1. 1. 2023)

      Velká spokojenost, nádherná chata, krásné prostředí skvělá majitelka.5/5 (Svofe 1, 26. 12. 2022)

      Vánoční pobyt na této chalupě byl skutečně luxusní záležitostí. Atmosféra jako z pohádky, kachlová kamna, stromeček a vůně svařáku. Nádherně vyzdobené a připravené. Sauna, venkovní vířivka a láhev k pobytu podtrhuje, že majitelé jsou super lidé, zázraky na počkání s.r.o. 😃👍 Děkujeme moc a budeme vzpomínat a možná zase i rezervovat 🙂 Bylo to SUPER! Maximálně doporučujeme!!!5/5 (Terezie Ungrádová, 21. 11. 2022)

      Příjemné ubytování pro všechny, kdo mají rádi klid a samotu. Pro turisty krásné procházky po okolí, pro lenochy prostor k posezení. Milá paní domácí dokázala poradit i zařídit nákup, pan domácí točí výborné pivo. Místo, kam se budete chtít vracet.5/5 (Lenka Bednárová, 8. 10. 2022)

      Nádherné ubytovaní... kamna jako v pohádce co zahřejou :) - skvěle se na nich vaří! , pohodlné postele, že se Vám nechce vstávat, stylové vybavení. Úžasná majitelka, která Vám poradí kde co v okolí je a co Vám schází sežene. Nejraději bych se tam přestěhovala. Dávám 20 z 10 :) 5/5 (Pavla Valešová, 20. 9. 2022)

      Úžasně místo k odpočinku krásné okolí , lesy příroda apartmány jsou luxusně zařízené vše super 🤩


 

2022 - 2023, © Apartmány Novotný & Honza Cimr - studio visual

X

Right Click

No right click